O nas

Dziki Ryż łączy w sobie wszystkie najważniejsze azjatyckie smaki i kuchnie.
Działamy już od 50 lat

mixprzekasekDziki Ryż łączy w sobie wszystkie najważniejsze azjatyckie smaki i kuchnie. Od lat 50tych kultywuje rodzinną tradycję kulinarną, która przywędrowała z Chin do Polski wraz z założycielem słynnej restauracji Shanghaj na Marszałkowskiej – legendarnym Panem Ou Lu Juanem. Pan Ou rozpoczął w latach 50tych kulinarną tradycję, która obecnie jest kultywowana przez jego wnuka i córkę w restauracji Dziki Ryż przy placu Inwalidów 10 w Warszawie.

W przyjemnych, jasnych, gustownie zaprojektowanych wnętrzach, łączących ze sobą elementy azjatyckie i europejskie, każdy miłośnik kuchni Dalekiego Wschodu odnajdzie swoje ulubione smaki, a ten, który jeszcze nie miał okazji spróbowania green curry, pad thai , zupy won ton czy wołowiny sezamowej, po pierwszym kęsie przekona się, że do restauracji Dziki Ryż warto zaglądać i warto wracać.

Do dyspozycji jest kuchnia chińska, indyjska, tajska, są też dania kuchni koreańskiej- kimchi robione na miejscu. Jest oczywiście wino, dopasowane do każdej kuchni i jej wymagań, dobra kawa, mango lassi i atmosfera – podtrzymywana przez dobre, chińskie tradycje rodzinne. Dziki Ryż organizuje też cateringi, przyjęcia, bankiety oraz szkolenia. Kto inny mógłby upiec tak wspaniałe placki naan albo roti? W prawdziwym piecu tandoori, który pokonał długą drogę z Delhi, zanim znalazł się w Dzikim Ryżu.

 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ RESTAURACJI

Rezerwuj Stolik lub Zamów do Domu
tel. 22 839 25 40

Dziki Ryż

zoli

 

Czynne przez cały tydzień
Godziny otwarcia: 12.00-22.00

Plac Inwalidów 10

01-552 Warszawa

tel.: 22 839 25 40

restauracja@dzikiryz.pl